Dziś jest czwartek, 16 września 2021 roku.
Jesteś . gościem naszego serwisu.

A K T U A L N O Ś C I      18 kwietnia 2004 - Dokumentacja do gry Foundation

           Od dzisiaj z działu Pliki można pobrać archiwum z polskim tłumaczeniem dokumentacji do gry Foundation.
Ponadto w sekcji "Po godzinach" zamieściliśmy kolejny port programu do konwersji dokumentów. Tym razem na AmigaOS skompilowane zostało narzędzie pdftohtml - konwerter dokumentów PDF do formatu HTML.

  [ grxmrx ]      08 lutego 2004 - Antiword 0.35 i wvWare 1.0.0

           W dziale "Po godzinach" możecie znaleźć kolejną kompilację znanego konwertera dokumentów MSWord - Antiworda. Tym razem skompilowana została wersja oznaczoną numerkiem 0.35. Kolejną nowością jest kompilacja innego, świetnego konwertera dokumentów Worda - wvWare 1.0.0.
Programy zostały skompilowane dla systemów AmigaOS 3.x oraz MorphOS.

  [ grxmrx ]      24 września 2003 - Antiword 0.34

           Po kolejnej długiej przerwie pomiędzy wiadomościami na stronie nareszcie coś nowego. Jednak nie jest to archiwum z polską lokalizacją czy dokumentacją (co nie oznacza, że prace nad kolejnymi tłumaczeniami zostały zawieszone). Tym razem dorobek twórczy grupy wzbogacił amigowy port programu Antiword 0.34, który służy do konwersji dokumentów MS Word. Archiwum z programem możecie znaleźć w sekcji "Po godzinach".

  [ grxmrx ]      22 kwietnia 2003 - Scalos 40.27

           Z działu "Pliki" możecie pobrać długo oczekiwaną lokalizację (w wersjach AmigaPL oraz ISO-8859-2 zgodnym z OS4) do najnowszej wersji Scalosa (v40.27).
Aktualizacji tłumaczenia dokonał Paweł "Spider" Szczodry.

  [ grxmrx ]      08 kwietnia 2003 - DMS2HD 1.6

           DMS2HD to niewielki program, który jak sama nazwa wskazuje pozwala rozpakowywać archiwa DMS na twardy dysk lub do pamięci RAM. Do tej pory program przetłumaczono m.in. na język niemiecki i francuski, a już od dziś dostępna jest również polska lokalizacja, którą przygotował MaveRick. Archiwa z wersjami AmigaPL i ISO można pobrać z działu "Pliki".

  [ grxmrx ]      21 stycznia 2003 - AmiStart 0.63 po polsku

           Od ostatniej aktualizacji strony minęło troche czasu, ale wcale nie oznacza to, że przez ten czas grupa straciła zapał do pracy nad tłumaczeniami ;)
Nową pozycją w dziale "Pliki" jest polska lokalizacja programu AmiStart. Zaktualizowany został także plik ftp.catalog w tłumaczeniu do Magellana 5.82 (poprawiono wykryte drobne błędy, parę literówek).

  [ grxmrx ]      10 października 2002 - Lokalizacje CDCat 3.0 oraz P96Speed 1.2

           Cztery nowe pakiety (wersje AmigaPL i ISO-Latin2) są gotowe do pobrania w dziale "Pliki". Polskie catalogi programu CDCat działają także bez problemów z wersją 2.2 tego programu, a lokalizacja P96Speed została poprawiona.

  [ uran ]      06 sierpnia 2002 - Nowa twarz w Tranceletters

           Witamy w naszych szeregach Sebastiana "Mailmana" Rosę, który od tygodnia jest tłumaczem i korektorem w naszej grupie. Teraz grupa Tranceletters liczy siedmiu aktywnie działających członków.

  [ uran ]
Archiwum aktualności

www.TRANCELETTERS.w.pl - Niezależna Grupa Polskich Tłumaczy dla Amigi
[ Aktualności | Pliki | Grupa | Po Godzinach | FAQ | Ankieta | e-mail | Linki ]
© Uran & TranceLetters 2002           Ostatnie zmiany: